Інформація з питань цивільного захисту, запобігання виникненню пожеж,небезпечних подій,надзвичайних ситуацій.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО СТИХІЙНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА

По території Львівської області : 17 вересня грози. Вранці та вдень значні дощі, по півдню території сильні; пориви вітру (південно-західного з переходом на північно-західний), місцями шквали 17 – 22 м/с, град.

15:23:54 16.09.2021

Пероральна вакцинація диких тварин від сказу! Побачивши такі брикети не чіпайте їх!

На виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Україні на 2021 рік, погодженого рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 29.01.2021 за № 1, та наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 06.08.2021 за № 532, Городоцьке управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області інформує, що на території області з вересня місяця 2021 року буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Вакцинацією буде охоплено територію 17,3 тис. км2. Дану вакцину розповсюджуватимуть за допомогою авіації.

15:00:52 16.09.2021