Увага! Мешканці громади! Запрошуємо до громадського обговорення, щодо перейменування вулиці Ковпака, що у с. Малий Любінь

Дата: 06.09.2022 14:48

Громадське обговорення!

Керуючись Протоколом засідання комісії яке відбулося 25.08.2022 року, відповідно до рішення виконавчого комітету 44 від 06.05.2022 року, щодо найменування, перейменування, унормування назв географічних об'єктів та об'єктів топоніміки населених пунктів Великолюбінської територіальної громади, було запропоновано перейменувати вулицю Ковпака с. Малий Любінь відповідно до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів України та заборону пропаганди їхньої символіки".

Свої пропозиції щодо нової назви вулиці просимо висловлювати  у зверненнях до Великолюбінської селищної ради.