Дата: від до Скинути

Виробнича нарада на об'єкті будівництва «Реконструкція спортивного майданчика в с.Завидовичі (на території школи) Городоцького району Львівської області під спортивний майданчик із штучним покриттям»

04.08.2020 р. групою у складі голови Великолюбінської селищної ради Й. Фабриги та представників виконавчого комітету оглянуто виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчика в с.Завидовичі (на території школи) Городоцького району Львівської області під спортивний майданчик із штучним покриттям».

12:08 04.08.2020

Виробнича нарада на об'єкті будівництва «Створення сучасного центру культури, дозвілля і мистецтв Великолюбінської ОТГ Городоцького району Львівської області»

04.08.2020 у с.Завидовичі на об’єкті «Створення сучасного центру культури, дозвілля і мистецтв Великолюбінської ОТГ Городоцького району Львівської області» відбулася виробнича нарада за участі:

12:01 04.08.2020

Карантин –  не дає права роботодавцям порушувати вимоги трудового законодавства

Головне управління наголошує: карантин –  не дає права роботодавцям порушувати вимоги трудового законодавства. Зокрема, закликаємо роботодавців забезпечити дотримання вимог законодавства в частині оформлення трудових відносин, оплати праці, безпеки та гігієни праці. Нагадуємо, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення органу ДПС. Звертаємо увагу, що трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Зокрема, відповідно до змін внесених 30.03.2020, додержання письмової форми є обов’язковим при укладенні трудового договору про дистанційну (надомну) роботу.

12:16 17.06.2020