Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

Сьогодні відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості, в якому взяло участь 5 безробітних осіб з дотриманням всіх карантинних обмежень. Провідний фахівець з профорієнтації  Людмила Гангалюк ознайомила учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці.

10:27 19.11.2020

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Відповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень та у зв’язку із веденням Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, виконавчий комітет Великолюбінської селищної ради повідомляє про те, що громадянам, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті селищної ради необхілно щорічно в термін з 1 листопада по 30 грудня поточного року проходити перереєстрацію.

16:00 09.11.2020