Інформація щодо вивезення сміття

Шановні мешканці населених пунктів громади! Згідно інформації отриманої від ТОВ "ЕКОВЕЙ ВЕСТ МЕНЕДЖМЕНТ" з 23.02.2020 буде відновлено надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Великолюбінської селищної ради. В подальшому забір ТПВ відбуватиметься згідно графіку.

14:52 23.02.2021

Про вжиття заходів щодо розчистки доріг та вулиць в наслідок негоди

Великолюбінською селищною радою вживаються всі можливі заходи щодо розчистки основних доріг та вулиць в населених пунктах громади. Залучено спецтезніку ТОВ "Львівське", ТОВ "Мрія Фармінг Львів", ТОВ " Гарден Партнерс", ПП " ФасетБуд", та спецтехніку що є у приватній власності мешканців. Прочищено вулиці Довбуша, Січових Стрільців, Спортивну, Івана Франка, 22 Січня, Кармелюка, Стуса, Мельничука, Вчительська, Галицька, Волинська, Подільська, Степана Бандери, Київська, Сільськогосподарська, І.Франка, Джерельна, Довбуша, Зелену в смт.Великий Любінь. Забезпечено доїзд до с.Бірче, с.Косівець, с.Малий Любінь. В даний час йде пошук сил та засобів щоб забезпечити доїзд до с Коропуж, с.Поріччя та с.Чуловичі!Також сьогодні було здійснено виїзд та доставлено продукти харчування та ліки малобільним та одиноким людям похилого віку, з якими постійно підтримується зв'язок. Великолюбінська селищна рада висловлює щиру подяку керівникам вищезгаданих підприємств, а також депутатам селищної ради Буняку Святославу, Василю Щерб'яку, Ігору Помаранському, Ціпорі Богдану, Лобасу Ігору, Тарасу Ковалишину, Володимиру Голинському, та активним мешканцям громади Миколі Кравчуку та Богдану Дунасу, які долучилися до забезпечення паливом та спецтехнікою.

15:59 11.02.2021