A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великолюбінська громада
Львівська область, Львівський район

Архітектура та містобудування

ОГОЛОШЕННЯ!

Великолюбінська селищна рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з 01.03 ведення особистого селянського господарства на 12.04 для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в с. Мальованка Львівського району Львівської області площею 0,90 га».

18:11:36 20.04.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПІДГОТОВКИ АНАЛІТИЧНОГО ЗВІТУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України від 01 вересня 2011 року №170 Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 199 від 20.05.2013 та Наказом Міністерства розвитку  громад та територій №333 від 14.12.2021, сектор містобудування та архітектури Великолюбінської селищної ради Львівського району Львівської області інформує про початок підготовки проекту аналітичного звіту з проведення містобудівного моніторингу території населеного пункту с. Завидовичі Великолюбінської територіальної громади.

16:26:25 03.04.2023

У Львівській політехніці відбулося друге засідання робочої групи «Просторового розвитку»

У Львівській політехніці відбулося друге засідання робочої групи «Просторового розвитку» Обговорювали результати аналізу містобудівної документації та проєкти, в яких потенційно зацікавлені громади Львівщини, що межують. А саме: 17 територіальних громад області, які можуть увійти до складу Львівської агломерації. Експерти, залучені до проєкту, відзначили, що майже усі ці громади працюють на оновленій містобудівній документації, затвердженій після 2011 року. А напрацювання Стратегії розвитку Львівської агломерації дасть можливість покласти її в основу розробки комплексних планів просторового розвитку. В процесі аналізу генеральних планів, фахівці досліджували: 🔹 інвестиційну активність громад у сфері будівництва; 🔹 цільове призначення земельних ділянок, 🔹 наявність природних ресурсів; 🔹 транспортну інфраструктуру; 🔹 інші важливі складові для розуміння потенціалу росту та розвитку запропонованих громад. Окремо було акцентовано на ретельному вивченні демографічної ситуації територій майбутньої агломерації. Ця інформація може стати запорукою ефективного залучення інвестицій у майбутньому. А за даними соціологічного опитування, серед проєктів, у реалізації яких першочергово зацікавлені жителі, — ті, що стосуються: 🔸 розвитку мереж медичних закладів; 🔸 розбудови транспортної інфраструктури; 🔸 спорудження сучасних сміттєпереробних заводів; 🔸 покращення екологічної ситуації (зокрема, очистки річок та водойм); 🔸 удосконалення системи освітніх закладів. Також у межах заходу, представники громад Львівщини, що межують, працювали над ідеями проєктів, втілення яких становить спільний інтерес. Серед таких: будівництво шкіл, очисних споруд, індустріальних парків, нових підприємств і навіть збереження пам’яток архітектури з метою підвищення туристичної привабливості.  Команда «Просторового розвитку» — одна із семи галузевих робочих груп, що працює над проєктом Стратегії розвитку Львівської агломерації. Перше її засідання відбулося у грудні 2022 року.

16:17:40 03.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень