Інформація з питань цивільного захисту, запобігання виникненню пожеж,небезпечних подій,надзвичайних ситуацій.

До відома суб’єктів господарювання

Відповідно до наказу ДСНС України від 19.03.2024 р. №НС-302 "Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення планів цивільного захисту на особливий період суб’єктами господарювання" інформуємо суб’єкти господарювання про обов’язкове відпрацювання таких планів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. №626.

16:03:13 01.05.2024

Правила поведінки під час купання на водоймах

Шановні громадяни! Звертаємося до вас із застереженням бути вкрай обережними під час відпочинку на воді, щоб він був для вас і ваших дітей вдалим, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!

17:33:39 25.04.2024