Діяльність КЗ "Публічно-шкільна бібліотека"

Година спілкування на тему "Україна-країна нескорених"

До Дня гідності і свободи в Коропузькому НВК бібліотекар Ярмоловська О. С разом з учнями 8 класу провела годину спілкування на тему "Україна-країна нескорених". Бібліотекар бібліотеки-філії с. Коропуж Ярмоловська О. С. розповідала дітям про події Майдану. Разом з вчителем початкових класів та учнями переглянуто відео "Нескорені'. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв.

10:10:20 25.11.2021

Тематичні виставки з нагоди Дня Гідності та Свободи

З нагоди Дня Гідності та Свободи, що відзначаємо в Україні щороку 21 листопада, у бібліотеці-філії с. Коропуж, с. Завидовичі, с. Малий Любінь, смт Великий Любінь розгорнуто тематичну книжкову виставку. Нагадаємо, що цього дня в нашій державі віддають шану патріотизму та мужності громадян, які були учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років і стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та прагнень до європейського майбутнього.

09:58:13 25.11.2021

З Днем української писемності та мови!

Зі святом! Бажаємо завжди поважати українську мову, адже вона формує індивідуальне обличчя країни та нації. Нехай рідне слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя!

14:20:24 09.11.2021

Нагородження бібліотечних працівників до Всеукраїнського Дня бібліотеки

1 жовтня у Львівській національній науковій бібліотеці України ім. В. Стефаника відбулося урочисте нагородження бібліотечних працівників до Всеукраїнського Дня бібліотеки. Вітала голова Львівської районної державної адміністрації Христина Замула. Нагороджували і бібліотекарів Великолюбінської селищної ради : Сусуловська С.І., Яремчук Д. В., Кос І. М., Сяру О. В. Зичимо Вам і Вашим закладам процвітання, гармонії, творчих здобутків і вдячних читачів! Міцного здоров’я, натхнення, сімейного затишку та багато щасливих миттєвостей! Зі святом!

14:44:51 04.10.2021