Книжкова виставка до дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

• Переглядів: 296

Кос І. М. бібліотекар бібліотеки-філії с. Завидовичі КЗ «Публічно-шкільна бібліотека» організувала книжкову виставку до дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Робили з паперу та квілінгу соняшник, а також малювали.

Фотозвіт з патріотичного майстер-класу

• Переглядів: 312

Фотозвіт з патріотичного майстер-класу, організувала  та провела Яремчук Д. В. зав. бібліотеки-філії с. Бірче КЗ «Публічно-шкільна бібліотека».

Квест на тему:"Що ти знаєш про Україну"

• Переглядів: 337

24 серпня з нагоди відзначення 30-річчя Дня Незалежності України в бібліотеці-філії                с. Коропуж КЗ «Публічно-шкільна бібліотека» був проведений квест на тему:"Що ти знаєш про Україну". Діти були нагороджені подарунками.

"Бібліотека - відкритий публічний простір".

• Переглядів: 249

Сяра Ольга Василівна бібліотекар бібліотеки-філії смт Великий Любінь КЗ «Публічно-шкільна бібліотека»,  11-13 серпня взяла участь у навчальному семінарі для бібліотечних працівників територіальних громад Львівської області. "Бібліотека - відкритий публічний простір". Здобуті знання допоможуть нам у роботі створювати відкритий публічний простір!!!

Вітаємо вас зі святом Івана Купала!

• Переглядів: 69

Вітаємо вас зі святом Івана Купала, бажаємо вам жити в достатку і радості, захоплюватися життям і дарувати добро всім людям на Землі. Нехай щасливі і здорові будуть ваші сім'ї, нехай мир панує у вашому домі!

Книжково-ілюстративна виставка «Конституція незалежної України»

• Переглядів: 60

Книжково-ілюстративна виставка «Конституція незалежної України» : на матеріалах, які допоможуть читачу дізнатися про історію прийняття основного документа держави, побачити сучасне і минуле України, згадати імена та постаті великих українців.

«Оберіг нашої державності»

• Переглядів: 54

Бібліотека-філія с. Поріччя Задвірне для  користувачів бібліотеки провела виховний захід «Оберіг нашої державності». Представила книжкову виставку, де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова  література. Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму, що триває і зараз.

Літературне караоке

• Переглядів: 63

Бібліотека-філія с.Коропуж КЗ «Публічно-шкільна бібліотека»  провели захід «Літературне караоке". Ця ігрова форма не тільки познайомила читачів бібліотеки із різномаїттям поетичних творів, а й дала змогу продемонструвати свої вокальні здібності, навчила їх сприймати твір в музичному оформленні. На поетично-музичному святі лунали відомі композиції українських поетів та композиторів. Організувала та провела Кочірко Н. Я.