Тематичні виставки з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 25.11.2021 09:58

З нагоди Дня Гідності та Свободи, що відзначаємо в Україні щороку 21 листопада, у бібліотеці-філії с. Коропуж, с. Завидовичі, с. Малий Любінь, смт Великий Любінь розгорнуто тематичну книжкову виставку. Нагадаємо, що цього дня в нашій державі віддають шану патріотизму та мужності громадян, які були учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років і стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та прагнень до європейського майбутнього.