Електронні петиції

Електронна петиція – колективне електронне звернення (ініціатива) для голосування громадян, що зареєстровані у Великолюбінській громаді, яке за умови набрання необхідної кількості голосів (100 голосів), обов’язкове до розгляду на засіданні Великолюбінської селищної ради чи її виконавчого комітету. Електронна петиція є однією з форм участі громади у здійсненні місцевого самоврядування.

Сервіс працює згідно рішення Великолюбінської селищної ради від 19 грудня 2023 року №1968 «Про затвердження Положення про порядок розгляду електронної петиції та Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування»

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ ПЕТИЦІЇ можна за ПОСИЛАННЯМ