Голова Великолюбінської селищної ради

Фабрига Йосиф Ярославович народився 16 лютого 1983 року в смт Великий Любінь у сім’ї робітника. У 1989 році вступив до першого класу Великолюбінської середньої школи, яку закінчив у 2000 році. У 2000 році вступив до Національного університету «Львівська політехніка» на факультет економіки та менеджменту, який закінчив у 2005 році і отримав диплом спеціаліста за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

З вересня 2005 року до березня 2008 року працював на посаді головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури Городоцької райдержадміністрації.

З березня 2008 року був призначений на посаду керівника відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

З лютого 2009 року працював на посаді заступника селищного голови.

В 2010 році здобув другу вищу освіту за спеціальністю правознавство в ЛНУ ім. Івана Франка.

2010-2015 рр. - депутат Городоцької районної ради.

У 2015 році був обраний на посаду селищного голови Великого Любіня. У квітні 2017 року став головою Великолюбінської об'єднаної територіальної громади.