КУЛЬТУРА

23 травня - День Героїв

23 травня – День Героїв або Свято Героїв. Це щорічне свято в Україні, встановлене на честь усіх українських воїнів та воїнок усіх часів, усіх борців та борчинь за волю України від лицарства Київської Русі до сьогодення. День Героїв — це день пам’яті всіх українців та українок, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.

14:58:23 23.05.2023

Нарада з підведення підсумків роботи закладів культури у 2021 році

23.12.2021 у приміщенні КЗ "Великолюбінська дитяча мистецька школа"  відбулася нарада з підведення підсумків роботи закладів культури у 2021 році. В актовому залі зібрались клубні та бібліотечні працівники громади. Нараду проводив   Стахів П. С. заступник селищного голови, також були присутні Юзик О. О. начальник відділу з гуманітарних питань, головний спеціаліст (по бухгалтерському обліку)  Михаленич Н. Л., спеціаліст I категорії Женішук Х. С. та методист КЗ "Публічно-шкільна бібліотека" Мацьків Г І.

09:30:14 24.12.2021

Колектив художньої самодіяльності с. Малий Любінь та с. Косівець прийняли участь у обласному фестивалі «Крок на зустріч»

Колективи художньої самодіяльності Народних домів с.Косівець та с.Малий Любінь прийняли участь у концертній програмі Обласного фестивалю "Крок на зустріч"  який був проведений на сцені Львівського палацу мистецтва 2 жовтня 2021 року.

13:47:20 04.10.2021