Персональна виставка родини художників з Великого Любеня Романа та Надії Федини «…Ми маєм в серці те, що не вмирає!»

Дата: 13.03.2024 16:25

✅ У Львівському Палаці мистецтв експонували спільну персональну виставку родини художників Романа та Надії Федини «…Ми маєм в серці те, що не вмирає!».

🎨 Панівною темою творчості родини Федини є самобутність карпатського краю – Гуцульщини, його історія, культура, традиції, обряди, усна народна творчість. Увесь цей багатий і динамічний світ промовляє до глядача з полотен, представлених на виставці. Також на виставці експонуються роботи й іншої тематики.

🎨🖌️«Наші картини не про війну, а про те, за що сьогодні воюють і що захищають українці. Наше право жити в Україні з українськими традиціями, спадком і надбаннями. Тому у фокусі світло, яке завжди переважатиме темряву», – зазначила Надія Федина.

🎨🖌️Для подружжя Федини характерна особлива манера живописання: вони створюють свої полотна у творчому тандемі, доповнюючи одне одного, так би мовити, у чотири руки.

У своїй творчості митці використовують фламандську техніку накладання фарб - мастихін.