1. Керівництво виконавчого комітету Великолюбінської селищної ради

1.1.  Фабрига Йосиф Ярославович – селищний голова

1.2. Тимо Андрій Степанович – перший заступник селищного голови

1.3. Стахів Павло Степанович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету

1.4. Гелеш Галина Михайлівна – секретар селищної ради

1.5. Грициняк Тетяна Вікторівна – секретар виконавчого комітету

1.6. Білик Юлія Леонідівна – староста с.Завидовичі, с.Зашковичі, с.Залужани, с.Поріччя, с.Поріччя Задвірне, с.Поріччя-Грунтове, с.Мальованка

1.7. Кусій Ірина Володимирівна – староста с.Коропуж, с.Романівка, с.Хишевичі

 

2. Відділ бухгалтерського обліку та звітності

2.1.  Щепілкіна Галина Володимирівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

2.2. Фещин Марія Володимирівна – спеціаліст І категорії (по бухгалтерському обліку)

2.3. Лисейко Оксана Володимирівна – спеціаліст І категорії (по бухгалтерському обліку)

2.4. Кулеба Ольга Богданівна – спеціаліст І категорії (по бухгалтерському обліку) 

2.5. Михаленич Наталія Любомирівна – головний спеціаліст (по бухгалтерському обліку)

2.6. Терлецька Тереза Романівна – головний спеціаліст (по бухгалтерському обліку)

2.7. Процах Галина Григорівна – спеціаліст І категорії (по бухгалтерському обліку)

 

3. Відділ з питань житлово-комунального господарства, архітектури, ЦВН, НС, ОПНС, благоустрою, інфраструктури та земельних відносин

3.1. Білик Іван Іванович – начальник відділу

3.2. Качай Оксана Володимирівна – спеціаліст І категорії (землевпорядник)

3.3. Ступка Ярослава Михайлівна – спеціаліст І категорії (землевпорядник)

3.4. Богоніс Люся Василівна – завідувач військово-облікового столу

3.5. Миськів Галина Михайлівна – завідувач військово-облікового столу

 

4. Відділ з гуманітарних питань

4.1. Юзик Оксана Олесівна – начальник відділу

4.2. Дудок Тетяна Володимирівна – спеціаліст І категорії

4.3. Буняк Святослав Степанович – спеціаліст І категорії

4.4. Сильвестер Володимир Богданович – спеціаліст І категорії

4.5. Женішук Христина Сергіївна – спеціаліст І категорії

 

5. Відділ з питань соціального захисту 

5.1. Фостяк Ірина Богданівна – начальник відділу

5.2. Івасик Наталія Богданівна - спеціаліст І категорії

5.3. Грициняк Неля Іванівна - спеціаліст І категорії

5.4. Мазурек Любов Іванівна – інспектор з питань соц. захисту

5.5. Вагіман Ганна Іванівна – інспектор з питань соц. захисту

5.6. Гідей Ольга Вікторівна – інспектор з питань соц. захисту

5.7. Назар Богдана Володимирівна – інспектор з питань соц. захисту

 

6. Сектор служби у справах дітей

6.1. Лисак Світлана Іванівна - спеціаліст I категорії

7. Юрчак Юліан Юрійович – головний спеціаліст  (юрист)

8. Войтко Оксана Станіславівна – державний реєстратор

9. Ковалик Катерина Андріївна – діловод

10. Яремчук Євгеній Євгенійович – завідувач господарством

11. Голубець Людмила Володимирівна – прибиральник службових приміщень