ПАМ'ЯТНІ ДАТИ

16 січня – День пам'яті захисників Донецького аеропорту

Кіборги витримали, не витримав бетон! Саме ця фраза увійшла в історію разом із подвигом бійців України, які тримали оборону Донецького аеропорту упродовж 242 днів - з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Військові, добровольці, медики й волонтери докладали надзусиль, показували надзвичайну стійкість, відданість та незламність. Підірвані перекриття, руїни вежі – ніщо не змусило наших бійців відступити. Вони – Герої! Вічна пам'ять усім «кіборгам», які віддали за Україну життя. Вічна шана захисникам і захисницям, які вижили.

09:31:44 16.01.2024

Небесна Сотня - перші герої російсько - української війни

А сотню вже зустріли небеса.. Летіли легко, хоч Майдан ридав… І з кров´ю перемішана сльоза…. А батько сина ще не відпускав.. Й заплакав Бог,побачивши загін: Спереду — сотник ,молодий,вродливий І юний хлопчик в касці голубій, І вчитель літній-сивий-сивий.. І рани їхні вже не їм болять.. Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло.. Як крила ангела, злітаючи назад, Небесна сотня в вирій полетіла...

08:01:11 20.02.2023