Інформація про діяльність

КЗ Великолюбінський ДЮСК "Верес"

• Переглядів: 246

25 липня 2021 року відбулися змагання Кубку Львівської територіальної організації ВФСТ «Колос» з Strongmen 2021 у м. Старий Самбір в якому взяли участь спортсмени з смт Великий Любінь, змагання проводилися у двох вікових групах: Молодь -  спортсмени 2000 року народження і молодші та чоловіки. Вагові категорії: -85 кг. та 85+ кг.Наші спортсмени вибороли п'ять призових місць, а саме серед молоді III місце Андрій Яцишин,у ваговій до 85 кг., I місце зайняв Олег Журавльов у ваговій категорії понад 85 кг, серед чоловіків у ваговій категорії до 85 II місце Юрій Ярка та понад 85 кг. II місце Володимир Замихівський, III місце Святослав Буняк,також у змаганнях взяв участь Дмитро Сельнічек. Хлопці Ви як завжди Молодці.

Дитячий баскетбольний табір

• Переглядів: 270

Завдяки співпраці Великолюбінської селищної ради з  Львівською федерацією баскетболу  організувано  дитячий баскетбольний табір, який триватиме 14 днів.  21 липня  відбулось відкриття табору на базі санаторію ДП «Любінь Великий», де діти  будуть мати змогу під час баскетбольного табору удосконалювати  вміння, розвивати спритність, швидкість, витривалість та покращити техніку гри  в баскетбол.

Фестиваль-конкурс "ІГРИ НЕСКОРЕНИХ"

• Переглядів: 106

Войтів Олег Романович директор КЗ "Великолюбінський ДЮСК Верес" організував фестиваль-конкурс, в якому взяли участь Коропузький НВК, Завидовицький НВК, Опорний Великолюбінський заклад ЗЗО I-III cтупенів.

Екскурсія ДЮСК «Верес»

• Переглядів: 89

Активна поїздка вихованців з  гуртків пауерліфтингу Великолюбінського ДЮСК «Верес» смт Великий Любінь та Завидовичі здійснили сходження на гору Діл (Виділок), у с. Недільна Самбірського району, де знаходиться найвища дерев’яна вежа у Європі.