для людей із порушенням зору
Великолюбінська громада
Львівська область, Львівський район

Спорт

Відкритий чемпіонат Львівської області з класичного жиму лежачи та жиму лежачи , пам'яті Михайла Невзорова

25-26 грудня , відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з класичного жиму лежачи та жиму лежачи , пам'яті Михайла Невзорова , в якому змагалися кращі атлети Західного регіону . Прийняли участь у ньому і наші спортсмени .

11:35:29 29.12.2021

Волейбольний турнір з нагоди Дня Св. Миколвя у с. Стрілки

Вихованці волейбольного гуртка, що діє при опорному Великолюбінському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст, яких тренує Микола Яремчук та Карчевський Р.А взяли участь у обласному волейбольному турнірі з нагоди Дня св. Миколая у с. Стрілки Самбірського району. Хоч наші діти поступились своїм суперникам із Самбірського педколеджу, опорному Комарнівському закладу освіти та господарям змагань, проте здобули такий потрібний для своєї змагальної діяльності досвід.

15:14:08 20.12.2021

Турнір з гандболу

13 жовтня, учні гуртка з гандболу Великолюбінського ДЮСК "Верес", взяли участь у турнірі з гандболу, з нагоди дня Святої Покрови у м. Новояворівськ. Дівчата показали гарну гру та  посіли лише п'яту сходинку у турнірній таблиці.

12:06:12 18.10.2021

Всеукраїнський турнір з класичного пауерліфтингу " WEST POWERLIFTING CUP "

8 - 10 жовтня у місті Лева проходив Всеукраїнський турнір з класичного пауерліфтингу " WEST POWERLIFTING CUP " в якому прийняли участь вихованці Великолюбінського ДЮСК «Верес». Серед юніорів у ваговій категорії до 74 кг показавши відмінний результат, перше місце зайняв Дмитро Сельнічек, також перевершивши результат кандидата в майстри спорту України, у ваговій категорії до 93 кг перше місце зайняв Журавльов Олег ! Другу сходинку п’єдисталу у ваговій категорії до 83 кг посів Яцишин Андрій !

15:17:34 12.10.2021

Воротарі на висоті!

20 вересня в м. Новояворівськ команда Великолюбінського ДЮСК «Верес» прийняла участь у Відкритій першості Новояворівської ДЮСК «Янтар» з гандболу серед дівчат 2009 р.н. і молодші. Окрім нашої команди та господарів які на ці змагання заявили одразу три команди, також прибула дружина з Жидачівської ДЮСШ. Відкривали турнір Жидачівська ДЮСШ та «Янтар»-1, перемогу святкували дівчата з Жидачева 32:25. В другому матчі Великолюбінські дівчата мірялися силами з однолітками з Жидачева. Тут вирішальне «слово» сказала воротар із Жидачева, яка відразила десять семиметрових кидків (гандбольні пенальті), пропустивши лише одинадцятий, чудова гра воротаря надломила порив великолюбінців, які й програли 7:17.        В третьому турі зустрілись Великолюбінський ДЮСК «Верес та «Янтар»-1, картина гри нагадувала попередню, не зреалізувавши дев’ять семиметрових кидків наша команда зіграла 14:18. Друга поразка. Вигравши третій матч з рахунком 17:7, команда Великолюбінського ДЮСК «Верес» вибороли третє місце на турнірі. Підготував команду тренер (керівник гуртка) Фариняк Віктор Андрійович.

11:28:03 05.10.2021

25 липня 2021 року відбулися змагання Кубку Львівської територіальної організації ВФСТ «Колос» з Strongmen 2021 у м. Старий Самбір в якому взяли участь спортсмени з смт Великий Любінь

25 липня 2021 року відбулися змагання Кубку Львівської територіальної організації ВФСТ «Колос» з Strongmen 2021 у м. Старий Самбір в якому взяли участь спортсмени з смт Великий Любінь, змагання проводилися у двох вікових групах: Молодь -  спортсмени 2000 року народження і молодші та чоловіки. Вагові категорії: -85 кг. та 85+ кг.Наші спортсмени вибороли п'ять призових місць, а саме серед молоді III місце Андрій Яцишин,у ваговій до 85 кг., I місце зайняв Олег Журавльов у ваговій категорії понад 85 кг, серед чоловіків у ваговій категорії до 85 II місце Юрій Ярка та понад 85 кг. II місце Володимир Замихівський, III місце Святослав Буняк,також у змаганнях взяв участь Дмитро Сельнічек. Хлопці Ви як завжди Молодці.

17:07:34 28.07.2021