gov.ua
державні сайти України

Комунальне некомерційне підприємство "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини"

КНП АЗПСМ  є закладом охорони здоров'я - комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає медичну допомогу будь-яким особам, в порядку та на умовах, встановлених законодавством України, а також вживає заходів із профілактики  захворювань  населення та підтримання громадського здоров'я.

Підприємство створене за рішенням Великолюбінської селищної ради, у 2018 р. отримали рецензію на впровадження медичної практики, а      у 2019 році отримали додаток розширену ліцензію, що дає право надавати допомогу II рівня.

В амбулаторії розгорнутий денний стаціонар,  де напротязі робочого дня з 09:00 до 17:00 маєте можливість пройти стаціонарне обстеження та лікування.

Місцезнаходження підприємства: 81555,  Львівська область,  Львівський район смт Великий Любінь, вулиця Львівська, 64.