Комунальне некомерційне підприємство "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини"

ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД ІНФІКУВАННЯ COVID-19 У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ

Протягом 27-28 липня в тимчасовому пункті вакцинації КНП "Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  Великолюбінської селищної ради" проведено вакцинування 18 осіб вакциною  CoronaVak та 60 осіб вакциною Moderna. ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД ІНФІКУВАННЯ COVID-19 У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ Вірус COVID передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тому в місцях великого скупчення людей є високий ризик передачі інфекції.  Під час користування громадським транспортом може бути важко дотримуватись фізичного дистанціювання. Тому ретельне дотримання правил респіраторного захисту та гігієни рук є ключовими заходами безпеки. Звичайно ж, за можливості, найкраще уникати користування громадським транспортом. Тепла пора року створює хороші умови для ходіння пішки та їзди на велосипеді.    Якщо ви все ж вирішили користуватися громадським транспортом, перед тим як зайти у нього необхідно надягти захисну маску (відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.20 №23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»).  Під час поїздки у транспорті важко уникнути контакту з потенційно забрудненими поверхнями та предметами: поручнями, сидіннями, готівкою тощо. Тому після виходу слід пам’ятати, що руки забруднені і ними не можна торкатись обличчя, особливо очей, рота і носа. За першої ж можливості, руки слід вимити водою з милом протягом 20-40 секунд або обробити дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%.

16:56:50 28.07.2021

Вакцинація від COVID-19

Протягом 20-22 липня в тимчасовому пункті вакцинації КНП "Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  Великолюбінської селищної ради" проведено вакцинування 26 осіб вакциною  CoronaVak.            У людини після вакцинації може підвищитися температура, виникнути біль у місці ін'єкції. Це нормальні реакції на вакцину, які проходять за  1-2 дні. Якщо ж вас щось непокоїть (наприклад, погано збивається температура, не минає набряк руки або біль у місці ін'єкції чи з'являються інші небезпечні симптоми, що пов'язані з вакцинацією), зателефонуйте сімейному лікарю.       Часто за реакцію на вакцину приймають симптоми інших захворювань, що збігаються  в часі із  щепленням. Наприклад, може погіршитися хронічне захворювання або з'явитися інше. Загалом варто завжди мати під рукою телефон лікаря, якому ви довіряєте, щоб звертатися в разі потреби.        В КНП «АЗПСМ» на даний час  доступна вакцина  СoronaVac.  Записатись на вакцинацію ви можете звернувшись до свого сімейного лікаря, який визначить день і час вакцинації. Прийомні дні  вакцинування: вівторок, середа, четвер, п’ятниця. Ставтесь відповідально до свого здоров'я та здоров'я оточуючих!

15:36:20 22.07.2021

Вакцинація від COVID-19

Протягом 13-14 липня 2021 року в КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Великолюбінської селищної ради» (тимчасовий пункт вакцинації) проведено  щеплення вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech  78 особам та вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech  9 особам.

15:08:01 14.07.2021

Матеріали конкурсу на заміщення посади директора КНП «АЗПСМ Великолюбінської селищної ради» Городоцького району Львівської області:

10:50:53 10.10.2018

КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ КЕРIВНИКА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» ГОРОДОЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

12:41:00 21.09.2018