У Городоцькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо одноразового декларування активів фізичних осіб

• Переглядів: 2

На Львівщині створили Асоціацію курортних громад до неї увійшли п’ять курортних міст і селищ Львівщини та одне з Вінницької області

• Переглядів: 46

На Львівщині створили першу в Україні Асоціацію курортних громад. Меморандум про її створення підписали 17 вересня під час Форуму медичного та оздоровчого туризму представники шести територіальних громад – Славського, Моршина, Трускавця, Східниці, Великого Любеня, а також Хмільника Вінницької області.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ  ПРО СТИХІЙНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО СТИХІЙНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА

• Переглядів: 110

По території Львівської області : 17 вересня грози. Вранці та вдень значні дощі, по півдню території сильні; пориви вітру (південно-західного з переходом на північно-західний), місцями шквали 17 – 22 м/с, град.

Про порядок відкриття та ведення рахунків для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування під час зустрічі з платниками податків

• Переглядів: 80

Пероральна вакцинація диких тварин від сказу! Побачивши такі брикети  не чіпайте їх!

Пероральна вакцинація диких тварин від сказу! Побачивши такі брикети не чіпайте їх!

• Переглядів: 94

На виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Україні на 2021 рік, погодженого рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 29.01.2021 за № 1, та наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 06.08.2021 за № 532, Городоцьке управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області інформує, що на території області з вересня місяця 2021 року буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Вакцинацією буде охоплено територію 17,3 тис. км2. Дану вакцину розповсюджуватимуть за допомогою авіації.