Нарада з підведення підсумків роботи закладів культури у 2021 році

Дата: 24.12.2021 09:30

23.12.2021 у приміщенні КЗ "Великолюбінська дитяча мистецька школа"  відбулася нарада з підведення підсумків роботи закладів культури у 2021 році. В актовому залі зібрались клубні та бібліотечні працівники громади. Нараду проводив   Стахів П. С. заступник селищного голови, також були присутні Юзик О. О. начальник відділу з гуманітарних питань, головний спеціаліст (по бухгалтерському обліку)  Михаленич Н. Л., спеціаліст I категорії Женішук Х. С. та методист КЗ "Публічно-шкільна бібліотека" Мацьків Г І.

Під час наради опрацьовувались ряд важливих та актуальних питань функціонування закладів культури.  Підвели підсумки роботи працівників клубних закладів та бібліотечних філій. Поставлено ряд завдань щодо підготовки до Новорічних та Різдвяних свят. Особливу увагу приділили питанню  річної звітності.

За підсумками наради директорам клубних закладів та завідуючим бібліотечними філіалами були надані відповідні доручення.