Щодо любительського та спортивного рибальства

• 416

До уваги мешканців Великолюбінської селищної ради, які займаються любительським та спортивним рибальством!!!

Великолюбінська селищна рада інформує про те, що любительське та спортивне рибальство слід здійснювати з врахуванням норм чинного законодавства України, Правил любительського та спортивного рибальства та  Інструкції про порядок обчислення та внесення платежів за спеціальне використання  водних живих  ресурсів  при  здійсненні  любительського  і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999р. №19.
       Зокрема, слід враховувати передбачену пунктом 3.15. вищевказаних правил заборону лову водних живих ресурсів у радіусі 500 метрів навколо риборозплідних господарств та у водоймах риборозплідних і товарних рибних господарств;