Конкурс проектів місцевих ініціатив 2020

Дата: 12.02.2020 17:12

П'ять проектів від Великолюбінської селищної ради стали переможцями в обласному конкурсі проектів місцевих ініціатив.

Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив затвердила 1111 потенційних переможців корнкурсу з 2609 поданих заявок. Цього року Великолюбінська селищна рада має 5 проектів-переможців, а саме:

№ з/п Назва проекту Загальна вартість (тис. грн)
1.

Капітальний ремонт приміщень КНП «АЗПСМ» у смт Великий Любінь, Городоцького району, Львівської області.

2.

Придбання зупинок громадського транспорту на території Великолюбінської ОТГ Городоцького району Львівської області

3.

Реконструкція водопроводу в с.Залужани

4.

Створення та впровадження системи відеоспостереження в смт Великий Любінь, Городоцького району, Львівської області

5.

Влаштування огорожі та тротуарної плитки до кладовища у с.Романівка Городоцького району Львівської області.

На реалізацію даних проектів із обласного бюджету залучено 747,636 гривень.

Також залучено спонсорські кошти у розмірі 255 тисяч гривень.

Решта коштів - дофінансування із бюджету Великолюбінської селищної ради.