gov.ua
державні сайти України

Заходи щодо боротьби з поширення захворювань спричинених коронавірусом SARS-CoV-2

Дата: 09.04.2020 17:24
Кількість переглядів: 1786

У рамках вжиття заходів щодо боротьби з поширення захворювань спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, із залученням медичних працівників КНП "Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Великолюбінської селищної ради", та дільничого офіцера поліції, 08.04.2020 р. здійснено виїзд мобільної групи, з метою виявлення можливих випадків інфікування серед мешканців населених пунктів Великолюбінської селищної ради, які повернулися із за кордону, та перевірки дотримання даними особами правил самоізоляції. За даними експрес тестувань дванадцяти осіб - всі результати "негативні".