Як отримати допомогу

Дата: 08.05.2020 15:28

Як отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину. Відкривши на сайті Державної служби зайнятості розділ "Допомога по частковому безробіттю", що міститься у рубриці "Роботодавцям", представники фірм і компаній мають змогу отримати вичерпну інформацію з аспектів виплати допомоги по частковому безробіттю. Зокрема можна ознайомитися із: ?Покроковою інструкцією щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Уся інформація і, власне, інструкція з детальним описом кожного кроку – за посиланням на сайті ДЦЗ - https://www.dcz.gov.ua/storinka/pokrokova-instrukciya-shchodo-otrymannya-dopomogy-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period. ?Порядком надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину. ?Примірним договором про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину (форма). ?Формою подання відомостей про осіб, щодо яких виконуються вимоги частини третьої статті 471 Закону України «Про Зайнятість населення». ?Електронними адресами базових центрів зайнятості та філій Львівського обласного центру зайнятості. Зауважимо, що допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які: ?зупинили або ж скоротили діяльність через карантин; ?сплачували ЄВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до центру зайнятості. За додатковою інформацією звертатися за тел. (231)32610 – відділ взаємодії з роботодавцями Городоцької районної філії Львівського обласного центру зайнятості.