КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ

Дата: 17.06.2020 12:09

Оголошується конкурс на заміщення посади керівника комунального закладу «Публічно-шкільна бібліотека Великолюбінської селищної ради»

Відповідно до рішень сесії Великолюбінської селищної ради від 05.03.2020 р. №1852 «Про оголошення конкурсу на посаду керівника комунального закладу «Публічно-шкільна бібліотека Великолюбінської селищної ради» та від 05.03.2020 р. №1851 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення на посаду керівника комунального закладу «Публічно-шкільна бібліотека Великолюбінської селищної ради», оголошується конкурс на заміщення посади керівника комунального закладу «Публічно-шкільна бібліотека Великолюбінської селищної ради».

Місцезнаходження закладу: 81555, Львівська область, Городоцький район, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 74.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до контракту та згідно чинного законодавства України.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1. вільно володіє державною мовою;
  2. повна  вища освіта в бібліотечній галузі чи вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра чи спеціаліста;
  3. стаж роботи в бібліотечній сфері – не менше 3 років;
  4. володіє діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати посадові обов’язки.

Додаткові кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.

Документи від кандидатів приймаються за адресою: 81555, Львівська область, Городоцький район, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 74, відділ з гуманітарних питань Великолюбінської селищної ради.

Інформація для довідок за тел.: (098) 989-83-22 Тетяна Дудок.

Для участі в конкурсі особа подає у визначений в оголошенні строк такі документи:

1. заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  2. автобіографію;
  3. особовий листок з обліку кадрів;
  4. фотокартку розміром 4х6 см;
  5. копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  6. копії документів про вищу освіту  освітнього ступеня магістра чи спеціаліста;
  7. копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи у бібліотечній сфері не менше трьох років на момент їх подання;
  8. довідку про відсутність судимості;
  9. мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  10. два рекомендаційні листи довільної форми;
  11. перспективний план розвитку комунального закладу «Публічно-шкільна бібліотека Великолюбінської селищної ради».

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні або моральні якості.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. Посада передбачає укладення контракту на 5 років з посадовим окладом відповідно до встановленого розряду.