gov.ua
державні сайти України

Відділ з питань соціального захисту населення інформує:

Дата: 28.07.2020 11:24

Відділ з питань соціального захисту населення інформує:

Шановні отримувачі субсидій, також ті,чиї справи розглядала Комісія і у цих отримувачів не відбулися ніякі зміни - для автоматичного перерахунку субсидії та продовження на наступний термін необхідно звернутися з будинковою книгою у Великолюбінську селищну раду для видачі довідки про склад сім`ї для перерахунку та продовження субсидії.

Якщо під час отримання житлової субсидії у вас змінився склад сім’ї, склад зареєстрованих у житловому приміщенні, набір житлово-комунальних послуг, з’явився транспортний засіб з датою випуску до 5 років, було придбано майно, товари або сплачено послуги на суму понад 50 тисяч гривень - слід повідомити про це управління соціального захисту населення. І зробити це протягом 30 календарних днів - не пізніше!