Городоцька районна філії Львівського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 13.08.2020 08:31

ДО УВАГИ!!!

З 10.08.2020 року Городоцькою районною службою зайнятості ВІДНОВЛЕНО роботу в звичному режимі.

Нагадуємо, що обслуговування здійснюється з дотриманням усіх карантинних правил, тож нагадуємо шукачам роботи та роботодавцям про необхідність використання засобів індивідуального захисту.

Зверніть увагу: зареєстровані безробітні під час запланованого особистого прийому у кар’єрного радника повинні мати з собою оригінали документів: трудову книжку, паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та документ про освіту.

Якщо необхідна додаткова інформація - телефонуйте:

З питань пошуку роботи, підготовки довідок про доходи та ін.:

Кар’єрні радники:

032(31) 3-26-13

З питань підбору персоналу, подачі вакансій, оплати часткового безробіття та ін.:

Особисті консультанти роботодавців:

032(31) 3-26-10