КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ

Дата: 29.12.2020 16:12

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ

Оголошується конкурс на заміщення посади директора

Порічненської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Великолюбінської селищної ради Городоцького району Львівської області

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» та розпорядження селищного голови від 28.12.2020 року №516 «Про оголошення конкурсу на заміщення посади керівника Порічненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Великолюбінської селищної ради», оголошується конкурс на заміщення посади керівника Порічненської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Великолюбінської селищної ради Городоцького району Львівської області.

Місцезнаходження закладу: 81535, Львівська область, Городоцький район,                      с. Поріччя Задвірне, вул. Садова, 20.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• громадянин України;

• вільно володіє державною мовою;

• вища освіта ступеня не нижче магістра;

• стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;

• володіє організаторськими здібностями;

• стан фізичного і психічного здоровя, що не перешкоджає виконанню професійних обовязків.

Умови оплати праці: посадовий оклад, визначений за відповідним тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до контракту та згідно чинного законодавства України.

Документи від кандидатів приймаються за адресою: 81555, Львівська область, Городоцький район, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 74, відділ з гуманітарних питань Великолюбінської селищної ради.

Інформація для довідок за тел.: (098) 98-98-322 Тетяна Дудок.

Для участі в конкурсі особа подає у визначений в оголошенні строк такі документи:

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3. копія паспорта громадянина України;

4. копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невідємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5. документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

6. копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

7. довідку про відсутність судимості;

8. довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить 30 календарних днів (останній день прийняття документів 27.01.2021 р.).

Посада передбачає укладення строкового трудового договору. Трудовий договір укладається на шість років на підставі рішення конкурсної комісії. З особою, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше, укладається трудовий договір строком на два роки.