Городоцька районна філії Львівського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 09.03.2021 09:21

У зв’язку з карантинними обмеженнями, спричиненими коронавірусною інфекцією COVID – 19, використання онлайн-ресурсів стало частиною нашого життя. Створений спільними зусиллями профорієнтаторів Львівщини віртуальний профорієнтаційний клуб «Професійна кар’єра» Львівської обласної служби зайнятості, надає чудові ресурси для педагогів та психологів при проведенні профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю

04 березня 2021 року, фахівцем сектору профорієнтації Городоцької районної філії Львівського обласного центру зайнятості Людмилою Гангалюк  для педагогів та психологів шкіл було проведено інформаційний вебінар на тему: «Презентація віртуального клубу «Професійна кар’єра » з використання сервісу ZOOM.

Фахівець з профорієнтації, Людмила Гангалюк, провела презентацію віртуального клубу «Професійна кар’єра», розповіла, що основною метою його створення був пошук нових ідей, знань, напрацювання мотиваційних матеріалів та виникло бажання поділитись ними з педагогічними працівниками. Гаслом клубу є: Орієнтуємо. Тестуємо. Консультуємо. Ми допоможемо зрозуміти, яка професія підходить власне Вам! Оскільки запрошені фахівці працюють з учнівською молоддю,  наявна інформація буде в нагоді при проведенні профорієнтаційної роботи зі школярами, адже саме в цей період формується їх життєвий вибір.

https://www.facebook.com/LvivProforientation/  та запросила активно використовувати наявні матеріали у своїй роботі.