Інформаційна довідка КНП АЗПСМ Великолюбінської селищної ради

Дата: 08.04.2021 16:17

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Великолюбінської селищної ради інформує про наступне:

з 01.04.2021 року у приміщенні амбулаторії організовано пункт вакцинації від COVID-19 (в наявності вакцина AstraZeneca (CoviShield) індійського виробництва).

Вакцинацію проводять фахівці, котрі пройшли відповідне навчання та отримали сертифікат на право виконувати дану маніпуляцію.

Процес вакцинації розділено на етапи, в першу підлягають щепленню категорії підвищеного ризику інфікування – медичну працівники, працівники інтернатів, особи старші 80 років, та пацієнти з хронічними захворюваннями. Однак паралельно формуються списки бажаючих вакцинуватися позачергово, і при наявності залишкових доз, є така можливість.

Виявивши бажання вакцинуватися, всі питання про процедуру, узгоджувати з своїм сімейним лікарем.

Адміністрація КНП АЗПСМ