ПОВІДОМЛЕННЯ про застосування засобів захисту рослин

Дата: 28.05.2021 09:34

про застосування засобів захисту рослин

З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія «Контінентал Фармерз Груп» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з наступним графіком:

Територіальна громада

Термін дії препарату

Рекомендований термін ізолювання бджіл

Спосіб (метод) застосування ЗЗР

Назва суб’єкта господарювання, який проводить обприскування (ТОВ)

Наземний

Для СМС-інформування рекомендуємо зареєструватись на «Карті Бджоляра» - http://honey.cfg.com.ua/

ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що Вас буде додатково проінформовано.

Згідно «Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин», затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №338 від 19.02.2021 року, просимо Вас довести зміст цього повідомлення до відома власників пасік шляхом його опублікування на офіційній інтернет-сторінці органу місцевого самоврядування або в засобах масової інформації місцевого рівня або оголошенням завчасного повідомлення по радіо та/або телебаченню місцевого рівня, а також шляхом його надсилання особистим повідомленням на телефон чи на електронну адресу, зазначеної під час реєстрації або кочівлі пасіки.

Керівник виробничого блоку/агроном «Контінентал Фармерз Груп»:          Кривішин Роман Петрович

Номер телефону:                                                                                                            0672330508

Контактна особа від «Контінентал Фармерз Груп» :                                          Тильчак Андрій Володимирович

Номер телефону:                                                                                                            067 658 81 09