ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЯКІСТЬ ВОДИ, ЩО НАДАЄТЬСЯ ПРИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОМУ ВОДОПОСТАЧАННІ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЯКІСТЬ ВОДИ, ЩО НАДАЄТЬСЯ ПРИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОМУ ВОДОПОСТАЧАННІ

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАБОРОНИ РОЗМІЩЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОРОДОЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОБ'ЄКТІВ ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ, В ТОМУ ЧИСЛІ РОЗМІЩЕННЯ ПОЛІГОНІВ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ, ОБ'ЄКТІВ ПЕРЕРОБЛЕННЯ ТА СОРТУВАННЯ ТПВ

Увага!!!

Оголошення!!!

Великолюбінська селищна рада інформує про те, що 02.11.2019р. о 16.00 год заплановано проведення громадських слухань щодо надання згоди на розміщення на території Великолюбінської селищної ради Городоцького району Львівської області об’єктів поводження з твердими побутовими відходами, в тому числі розміщення полігонів твердих побутових відходів, об’єктів перероблення та сортування  ТПВ.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Великолюбінської школи мистецтв.

Просимо усіх небайдужих мешканців населених пунктів Великолюбінської селищної ради взяти участь у громадських слуханнях.