Городоцька районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує

Працевлаштування 2021

Одним із нових і популярних напрямів розвитку сільського господарства останніх років є садівництво.

Протягом декількох років Городоцька районна філія Львівського обласного центру зайнятості тісно співпрацює з ТзОВ «ТБ-САД», яке займається вирощуванням зерняткових і кісточкових фруктів – яблук, вишні, полуниці, малини тощо.  Результатом такої співпраці є допомога у працевлаштуванні безробітних громадян. Плодоовочівник – професія, яка не потребує особливих навичок, проте це не так. Саме від них залежить чи буде врожайним урожай саду, адже догляд за фруктовими деревами потребує певних знань та умінь.

Безробітні - плодоовочівники на замовлення роботодавця підвищують кваліфікацію на базі Львівського центру професійної освіти державної служби зайнятості.

Цього року таке навчання пройшли 39 осіб за навчальною програмою «Особливості роботи в плодовому саду у весняний період». Головний агроном підприємства М. Іванко ознайомив слухачів з особливостями посадки і обрізки плодових дерев, новими методами захисту плодового саду від шкідників і хвороб, 24 із них вже використовують свої знання на практиці.

Завідувач сектору профорієнтації відділу

надання соціальних послуг Городоцької районної

філії Львівського обласного центру зайнятості Ю.Стасів.