Екскурсія по приватній сироварні "Гарбузовий рай"

Дата: 10.06.2021 10:43

Єкскурсія є однією з форм освітньо-пізнавальної роботи з дітьми.

9 червня вчителі географії , класні керівники 5-6 класів Голинська М.М. і Голинська З І. та заступник директора по виховній роботі Коропузького НВК Деревенною Н. С. організували і провели екскурсію на приватну сироварню "Гарбузовий рай",що знаходиться у с. Мильчиці.

Змістовною і цікавою була розповідь директора цього підприємства пана Ігоря, який доступно розказав дітям про всі етапи виготовлення сиру на своїй сироварні, повідомив звідки беруть сировину ,тару, воду, ,морську сіль, куди реалізовують готову продукцію.

Господар сироварні провів майстер-клас з виготовлення сиру, під час якого діти самі виготовляли сирні кульки. Пізніше господиня гарно упакувала сир і віддала дітям додому, щоб вдома продегустувати цю продукцію з рідними.

На закінчення цієї єкскурсії дітей пригощали сиром, фруктами , солодощами,соком.

По дорозі додому ще походили по лісі де вчитель географії Голинська М.М. нагадала дітям як можна орієнтуватись в лісі, які дерева і кущі ростуть у наших лісах.

Втомлені,але задоволені діти повернулись додому.