Вітрова електростанція "Карпатські вітрила"

Дата: 15.06.2021 12:40

Учні 7-10 класів Коропузького НВК 14 червня разом з вчителями Голинською З.І., Деревенною Н.С., Соловій О.Р. та Голинською М.М. побували на вітровій електростанції "Карпатські вітри" у с. Стрільбичі    Самбірського р-н. Від керуючого цією станцією п. Степана учні дізналися багато цікавого про створення, будову і роботу вітрових електростанцій.
Було цікаво. Учні і вчителі задавали багато запитань, на які п. Степан давав вичерпні відповіді.
Незважаючи на дощову погоду всі любувалися надзвичайно красивими карпатськими краєвидами.
На зворотньому шляху ми завітали до приватної фірми "Білаки" м. Самбір, на території якого є зоопарк з різними тваринами, діти мали можливість подивитися і погодувати тварин.
Щиро дякуємо керівництву ВЕС ТОВ "Карпатський вітер" за ініціативу в проведенні такої екскурсії і за змістовну її організацію безпосередньо на вітровій електростанції.