"День відкритих дверей центру зайнятості" у Городоцькій районній філії ЛОЦЗ

Дата: 15.06.2021 13:10

Відповідно до угоди про співпрацю щодо забезпечення соціального захисту, законних прав, свобод, інтересів та сприяння зайнятості осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі у Городоцькій районній філії ЛОЦЗ сьогодні, 15 червня  2021 року відбувся захід під назвою «День відкритих дверей центру зайнятості». Аудиторія – особи засуджені до покарання не повязані з позбавленням волі. Також у заході взяли участь представник Городоцького РС філії ДУ Центр пробації у Львівській області – провідний інспектор Наталія Берендович. Присутніх ознайомлено з комплексом соціальних послуг щодо сприяння працевлаштуванню, про організацію професійного навчання, надання профорієнтаційних послуг тощо. Також надано інформацію щодо місцевого ринку праці, актуальні вакансії, шляхи пошуку роботи. Додатково проінформовано про навички самопрезентації та методи написання резюме. Під час заходу було наголошено на перевагах легальної зайнятості, важливості соціальної адаптації тощо.