Подяка всім хто спричинився до спорудження каплиці, окрема дяка за фінансовий вклад Ростиславу Мацелюху.

Дата: 12.07.2021 14:03

11 липня в с.Малий Любінь, що на Городоччинні, за участю Єпарха Стрийського УГКЦ Преосвященного Владики Тараса Сеньківа, активу Братства імені Блаженного Священномученика Омеляна Ковча та громадськості, відбулась спільна молитва та освячення каплиці пам'яті українського греко-католицького священика-місіонера, ісповідника, капелана УГА, громадського діяча, патріота, праведника України, покровителя душпастирів УГКЦ, Блаженного Священномученика Омеляна Ковча.

Дякуємо за працю та авторську ідею

Василю Миколайовичу Гурмаку, скульптору, професору кафедри монументально-декоративної скульптури Львівської національної академії мистецтв, заслуженому діячеві мистецтв України.

Шануймо славне минуле та новітню історію України! Слава Україні!