Вакцинація від COVID-19

Дата: 14.07.2021 15:08

Протягом 13-14 липня 2021 року в КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Великолюбінської селищної ради» (тимчасовий пункт вакцинації) проведено  щеплення вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech  78 особам та вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech  9 особам.

Зважаючи на те, що заразитися коронавірусом  може людина будь-якого віку незалежно від статі, походження чи національності,  запрошуємо всіх  щепитися від COVID-19 - тим самим захистити своє життя. Завдання щеплення полягає в тому, щоб ефективно запобігти тяжкому перебігу хвороби, ускладненням і смерті.

В КНП «АЗПСМ» на даний час  доступна вакцина  CoronaVac, що  схвалена Всесвітньою організацією охорони здоровя. Записатись на вакцинацію ви можете звернувшись до свого сімейного лікаря, який визначить день і час вакцинації. Прийомні дні  вакцинування: вівторок, середа, четвер, п’ятниця.

Бережіть своє здоров'я!