Майже 700 адмінпослуг надано фахівцями Городоцької ДПІ

  • 34

Майже 700 адмінпослуг надано фахівцями Городоцької ДПІ

 

Про результати роботи Центру обслуговування платників Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Льівській області проінформував начальник інспекції Роман Миськів.

Зокрема, за січень-червень поточного року  надано 699 адміністративних послуг, з них в  141 в електронній формі.

Платникам видано 500 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників; 56 відомостей з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків;  зареєстровано  43 реєстратора розрахункових операцій та 88 книг обліку розрахункових операцій.

Крім цього, працівниками інспекції зареєстровано 157 заяв на застосування  спрощеної системи оподаткування та надано 103 витяги з реєстру платників єдиного податку.

Також в Центрі обслуговування платників надаються інші послуги, зокрема консультації з питань податкового законодавства, приймання звітності тощо.

Роман Миськів зазначив, що для зручності платників на офіційному вебпорталі ДПС України функціонують безкоштовні електронні сервіси, зокрема, «Електронний кабінет платника».