СБУ виявила корупцію на держпідприємстві «Львіввугілля»

Дата: 16.07.2021 15:34

СБУ  виявила корупцію на держпідприємстві  «Львіввугілля»

На Львівщині Служба безпеки України викрила схему незаконного збагачення, яке  організувало керівництво одного з відокремлених підрозділів  ДП «Львіввугілля».

За попередньою інформацією слідства встановлено, що заступник директора однієї із шахт регіону організував неправомірну схему систематичного вимагання хабарів за безперешкодний відпуск  необлікованої вугільної продукції. Її зловмисник збував за готівкові кошти місцевим підприємцям.

Правоохоронці затримали ділка згідно із ст. 208 Кримінально процесуального кодексу України під час отримання чергової частини неправомірної вигоди.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання мири запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії. Перевіряється причетність інших посадовців держпідприємства до незаконної діяльності.

Викриття протиправної діяльності відбувалося спільно зі слідчими ГУ Нацполіції у Львівській області під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури.