Дата: 28.07.2021 17:07

25 липня 2021 року відбулися змагання Кубку Львівської територіальної організації ВФСТ «Колос» з Strongmen 2021 у м. Старий Самбір в якому взяли участь спортсмени з смт Великий Любінь, змагання проводилися у двох вікових групах: Молодь -  спортсмени 2000 року народження і молодші та чоловіки. Вагові категорії: -85 кг. та 85+ кг.Наші спортсмени вибороли п'ять призових місць, а саме серед молоді III місце Андрій Яцишин,у ваговій до 85 кг., I місце зайняв Олег Журавльов у ваговій категорії понад 85 кг, серед чоловіків у ваговій категорії до 85 II місце Юрій Ярка та понад 85 кг. II місце Володимир Замихівський, III місце Святослав Буняк,також у змаганнях взяв участь Дмитро Сельнічек. Хлопці Ви як завжди Молодці.