СБУ блокувала внутрішню корупційну вертикаль в АТ «Львівгаз»

Дата: 12.08.2021 16:20

Служба безпеки України у Львівській області ліквідувала корупційний механізм, організований керівником однієї з дільниць газорозподільного підприємства АТ «Львівгаз».

Перебування на посаді своїх підлеглих посадовець оцінив у 50% місячної заробітної плати. Таким чином за пів року з одного співробітника зловмисник отримував більше ніж 30 тис. грн «данини».

За даними слідства, ділок вимагав гроші за не створення штучних перешкод у виконанні посадових обов’язків.

Затримано чоловіка «на гарячому» під час отримання чергової неправомірної вигоди в сумі 9 тис.грн.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України затриманому повідомлено про підозру. Тривають слідчі дії.

Викриття корупційної схеми проводилося спільно з ГУ Нацполіції за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.