Городоцька районна філії Львівського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 17.08.2021 16:18

Городоцька РФ ЛОЦЗ вже тривалий час тісно співпрацює з ВАТ «Городоцька швейна фабрика». То ж для прискорення укомплектування кадрами  13.08.2021 року було проведено міні-ярмарок вакансій за участю начальника відділу кадрів підприємства п.Ольги Сорочинської. Для шукачів роботи були запропоновані  вакансії «швачка» та «вантажник».

Представник роботодавця розповіла про діяльність підприємства, умови праці та специфіку виконання робіт, графік роботи, рівень заробітної плати  та систему  мотивації працівників.

З кожним безробітним було проведено індивідуальну співбесіду, де обговорювались вміння та навики кожного претендента, пропозиції навчанна та підвіщення кваліфікації.

Всі присутні отримали корисну інформацію, яка допоможе вирішити питання подальшого працевлаштування.