Пласт виховує молодь як свідомих, відповідальних провідників суспільства.

Дата: 03.09.2021 14:24

Пласт — українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді. Пласт виховує молодь як свідомих, відповідальних провідників суспільства.
Сьогодні 3 вересня в смт Великий Любінь, парк «Берізки» прибули пластуни зі Львова, віком від 11 до 18 років. «Свято весни» це перший захід перед таборовим літом, який проводить восени але цього року залишили це свято на осінь.
Основне завдання учасників заходу - це життя в природі.
В пластунів «Свято весни» відбувається раз в рік, а також є інші цікаві, різноманітні заходи, мистецькі фестивалі протягом року.
Завтра 4 вересня долучаться до таборування діти віком  від 3 до 6 років ( 240 дітей) «Пташата» та 6-10 років (180 дітей).
Кожен бажаючий протягом 3-х днів може відвідати табір, переглянути життя та побут пластунів!