Обговорення актуальних питань під час зустрічі начальника Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Романа Миськіва з Головою Великолюбінської ТГ Йосифом Фабригою

Дата: 20.09.2021 14:06

Обговорення актуальних питань під час зустрічі

начальника Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

Романа Миськіва з Головою Великолюбінської ТГ Йосифом Фабригою

На зустрічі також були присутні начальник відділу електронних сервісів Городоцької ДПІ Роман Байбак та начальник Городоцького відділу електронних сервісів управління електронних сервісів ГУ ДПС у Львівській області Роман Кісіль.

Під час зустрічі присутні обговорили питання інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо інформування платників про можливості закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Також, Роман Кісіль роз’яснив переваги звітності в електронному вигляді та переваги «Електронного кабінету», які  надають можливість територіальним громадам через електронний кабінет отримувати інформацію щодо стану розрахунків з бюджетом платників падатків на своїй території.

«Насамперед це економія часу, вибір зручного моменту для подання звітності, наявність додаткових пріоритетів для усунення неточностей, наявність додаткових можливостей програми (підказок, нагадувань, консультацій, автозаповнення звітності), постійні оновлення, оперативний контроль стану та якості звітування, автоматичне формування електронного архіву», - зазначив Роман Кісіль.

На завершенні заходу присутні домовились, що лише відкрита співпраця податківців з органами місцевого самоврядування дає можливість популяризувати серед громадян застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування, вирішення проблемних питань та забезпечення збільшення надходжень до місцевого бюджету громади.