Впроваджено електронну послугу реєстрації декларації через портал Електронних сервісів Міністерства економіки України

Дата: 28.09.2021 12:26

Згідно ст. 21 Закону України "Про охорону праці" роботодавець набуває права на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки, відповідно до встановлених Кабінетом Міністрів України переліків, на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.

Відповідно до пункту 21 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1107, декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (далі декларація) подається роботодавцем або уповноваженою ним особою, надсилається поштою до адміністратора центру надання адміністративних послуг у паперовій формі або в електронній формі через Єдиний державний веб портал електронних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему Держпраці.