Воротарі на висоті!

Дата: 05.10.2021 11:28

20 вересня в м. Новояворівськ команда Великолюбінського ДЮСК «Верес» прийняла участь у Відкритій першості Новояворівської ДЮСК «Янтар» з гандболу серед дівчат 2009 р.н. і молодші.
Окрім нашої команди та господарів які на ці змагання заявили одразу три команди, також прибула дружина з Жидачівської ДЮСШ.
Відкривали турнір Жидачівська ДЮСШ та «Янтар»-1, перемогу святкували дівчата з Жидачева 32:25.
В другому матчі Великолюбінські дівчата мірялися силами з однолітками з Жидачева. Тут вирішальне «слово» сказала воротар із Жидачева, яка відразила десять семиметрових кидків (гандбольні пенальті), пропустивши лише одинадцятий, чудова гра воротаря надломила порив великолюбінців, які й програли 7:17.
       В третьому турі зустрілись Великолюбінський ДЮСК «Верес та «Янтар»-1, картина гри нагадувала попередню, не зреалізувавши дев’ять семиметрових кидків наша команда зіграла 14:18. Друга поразка. Вигравши третій матч з рахунком 17:7, команда Великолюбінського ДЮСК «Верес» вибороли третє місце на турнірі. Підготував команду тренер (керівник гуртка) Фариняк Віктор Андрійович.