Міні-ярмарок  вакансій за для пошуку кандидатів для роботи  в ТОВ «ОН САЙТ КОМПАНІ ЮЕЙ».

Дата: 29.11.2021 09:56

24  листопада 2021р. Городоцькою РФ ЛОЦЗ   організовано  міні-ярмарок  вакансій за для пошуку кандидатів для роботи  в ТОВ «ОН САЙТ КОМПАНІ ЮЕЙ».

Під час проведення заходу представник підприємства  надав вичерпну інформацію про діяльність підприємства, умови праці, графік роботи, рівень заробітної плати  та систему  мотивації працівників. Присутні шукачі  роботи мали можливість отримати  відповіді на поставлені питання.

Перспективою працевлаштування на вакансію  «водій навантажувача» зацікавилось троє безробітних, яких запрошено на співбесіду безпосередньо на підприємство. Також  багато з присутніх виявили бажання працювати на вакансіях  «слюсар механоскладальних робіт» та «слюсар електрик».