Відбудеться засідання виконавчого комітету Великолюбінської селищної ради

Дата: 30.11.2021 11:32

Засідання виконавчого комітету Великолюбінської селищної ради

Відбудеться: 08.12.2021 року, о 16:00 год

Місце проведення: Опорний Великолюбінський заклад ЗЗСО I-III ст. смт Великий Любінь

1. Про Проєкт бюджету Великолюбінськкої селищної ради на 2022 рік.
  2. Про затвердження Плану роботи виконавчого комітету Великолюбінської селищної ради на 2022 рік.
  3. Про затвердження тарифу з надання послуг з виробництва, постачання та транспортування теплової енергії для опалювання КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня»
  4. Про реєстрацію Колективних договорів закладів освіти Великолюбінської селищної ради.
  5. Про внесення змін до рішення виконкому від 11.12. 2020 року №5 "Про утворення постійної комісії з обстеження стану зелених насаджень".
  6. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  7. Про присвоєння поштової адреси.Фото без опису