Захід у формі конструктивної бесіди, присутні задавали запитання та отримували змістовні відповіді .

Дата: 03.12.2021 09:42

У рамках проведення заходів до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю у Городоцькій РФ ЛОЦЗ 02.12.2021, з дотриманням карантинних обмежень, проведено «Інформаційний семінар для осіб з інвалідністю»

Провідний фахівець районної філії ЛОЦЗ Л.Гангалюк привернула увагу осіб з інвалідністю до послуг Служби зайнятості у тому числі  із використанням вебресурсів  ДСЗ:  це і сприяння у працевлаштуванні, і можливість безкоштовного навчання та перенавчання в Центрах професійно – технічної освіти. Також надано інформацію щодо місцевого ринку праці, актуальні вакансії, шляхи пошуку роботи..

Захід відбувся у формі конструктивної бесіди, присутні задавали запитання та отримували змістовні відповіді .